.

.

Сјајни Лажни Нокти Светло Розеви Долги Балетски Нокти За Жени И Девојки

Сјајни Лажни Нокти Светло Розеви Долги Балетски Нокти За Жени И Девојки

DEN 1.00
Износ

Карактеристики : 1. Висок Квалитет : нашите лажни нокти се изработени од висококвалитетен материјал од смола, без мирис, без штета на вашите нокти и тело, и тие не паѓаат лесно, можете да ги користите без грижи.2. Различна Големина : Лажните нокти доаѓаат во различни големини, така што можете да изберете најсоодветен лажен шајка без разлика која е големината на ноктите. Лесно е да се скрати и поднесе до која било должина и форма што ја сакате.3. Повеќекратна Примена : овие лажни нокти се совршени за салони за нокти, но исто така совршени за ученици за нокти или почетници кои сакаат да прават сам уметност за нокти дома. Тие исто така можат да се комбинираат со други украси за нокти за да создадат свој стил и на тој начин да ја покажат вашата личност.4. Практично : Во Споредба со лакот за нокти, лажните нокти со притискање се попогодни за употреба и лесно се средуваат, туркаат и обојуваат. Изгледаат многу природно и убаво и можат да ја задржат бојата долго време без да се разделат.5. Најдобар Подарок : можете да го дадете на вашата сопруга, девојка, сестра, мајка и секоја убава дама, тие ќе се чувствуваат среќни и среќни. Бојата може да биде малку поинаква поради мониторот, ви благодариме за разбирањето.Спецификации : Материјал : Ресингендер : Женска Боја : Светло Розова Белешка : Вистинската боја може малку да се разликува од сликата. Деталите за целосните, кохерентни, извонредни дизајни. Атрактивен и стилски дизајн, ве прави трендовски . Сигурен продавач, одличен квалитет, го заслужуваат тоа. Сите онлајн производи се на залиха, ве молиме бидете сигурни да купите, ние ќе ја испратиме стоката за вас за прв пат. Вистинската боја може да биде малку поинаква од сликата поради различен монитор и светлосен ефект. Ве молиме дозволете 1-5мм разлики поради рачно мерење, благодарам.

R

Им се допаѓа и на купувачите