.

.

Ревлон Ноктите Емајл-Златник

Ревлон Ноктите Емајл-Златник

DEN 159.84
Износ

Прекрасен, мазен лак за нокти со технологија отпорна на чипови и против избледување. Создадовме 47 нијанси, за да можете да пробате нова нијанса речиси секоја недела во текот на една година! Ќе ја најдете вашата совршена нијанса и ќе завршите во нашиот целосен опсег на бои за нокти отпорни на чипови и избледување! Изберете од 47 проѕирни, непроѕирни, треперливи, метални и хромирани нијанси. Нашиот Пркосен Чип? и технологијата против избледување ви дава брилијантна боја која останува свежо гледајќи низ сите тешки моменти во животот. Прекрасна боја која продолжува непречено и без меурчиња. Со толку многу бои за нокти, ја имате секоја нијанса на дофат на раката за да создадете класичен изглед и уметност за нокти.

R

Им се допаѓа и на купувачите