.

.

Мортило Ножици Долга Рачка Ножици За Нокти Ноктите На Нозетеutономска Нега Педикир Машина

Мортило Ножици Долга Рачка Ножици За Нокти Ноктите На Нозетеutономска Нега Педикир Машина

DEN 2.67
Износ

Ножици Машина за Педикир За Нокти Со Долга Рачка За Нокти За Нокти На Ногата За productономска Нега за производот DESIGNEDОНОМСКИ ДИЗАЈНИРАН : 8" екстра долги ножици за нокти со долги рачки кои се лесни за употреба за жени и мажи од сите форми и големини. Нерѓосувачки ЧЕЛИК : Изработени Со висококвалитетен нерѓосувачки челик, овие ножици за нокти со тиркизна цврста рачка за држење и аголно сечило обезбедуваат максимална удобност и ја завршуваат работата при првиот удар! МАКСИМАЛНА КОНТРОЛА : Овие ножици за нокти од нерѓосувачки челик, Со тиркизна, цврста рачка за држење и аголно сечило, обезбедуваат најголема можна контрола и удобност! ПОМАЛКУ СТРЕС : со дизајнот на продолжената рачка, ќе ви биде многу полесно да ги исечете ноктите без потреба да бидете подгрбавени и тесни. ГАРАНТИРАНО ЗАДОВОЛСТВО : знаеме дека изработката на овие ножици е пресек над останатите. Никогаш нема да сакате да користите ништо друго за да ги исечете ноктите. спецификација : Материјал : Големина Од нерѓосувачки челик : Ножици 20х5, 5см, уред за бричење 15см содржина на пакет : 1х клипер1х уред за бричење 100% сосема нов и висок квалитет.овој ранец ќе ви се допадне веднаш штом ќе го добиете. може да се чисти постојано без да влијае на употребата, а постојаниот изглед е светла како нова. Украсете ја вашата спална соба бања дневна соба со прекрасни украсни украси и додадете уметнички вкус во вашата соба.

R

Им се допаѓа и на купувачите