.

.

Совршен лак за нокти - прстен за расположение

Совршен лак за нокти - прстен за расположение

DEN 193.92
Износ

Salon Perfect има боја за секоја пригода. Облечете ги ноктите со уникатните основни нијанси на Salon Perfect Professional Nail Lacquer, колекции со ограничено издание и специјализирани врвни палта. Овие тестирани формули за професионални салони доаѓаат во креми со долги носења, треперки, сјајни, металики, неони и врвни палта. Салон совршен лак за нокти - прстен за расположение.

R

Им се допаѓа и на купувачите