.

.

Полски за нокти во боја, сериозно забавно

Полски за нокти во боја, сериозно забавно

DEN 159.84
Износ

Никогаш не дозволувајте некој да ви ја досадува искра! Полскиот лак за нокти во боја е преполн со сјај за крајниот ефект на искри. Носете сами или пар со омилената боја на лак за нокти. Лаккерите за нокти во боја првично беа создадени за професионалци во салон и индустрија, брзо станувајќи омилен за техники за нокти и уметници за нокти насекаде. Денес, трендовските лакови сега се достапни за јавноста, што значи дека можете да ги добиете најиновативните и модерни нијанси на свое време. Од најхрабрите неонски до најраспространите холографски, лак за нокти во боја доаѓаат во секоја сенка под сонцето. Стручно дизајниран да трепер и да блесне со холографски сјај . пар со омилената боја на ноктите или да се облече сам за интензивна сјајна завршница . лак за нокти во боја се без суровост и веган-пријателски . формулата за квалитет на салонот трае до 7 денови. Комбинирајте се со омилениот врв и основен палто за да го продолжите времето на абење.

R

Им се допаѓа и на купувачите