.

.

Притиснете На Ноктите Со Средно Совршено Вклопување Притиснете На Ноктите Бадем Направен Од Мек Гел, Вител Лепак на Ноктите Со Лепак За Нокти, Лепак За Повеќекратн?

Притиснете На Ноктите Со Средно Совршено Вклопување Притиснете На Ноктите Бадем Направен Од Мек Гел, Вител Лепак на Ноктите

DEN 107.68
Износ

НАПРАВЕНИ ОД МЕК ГЕЛ : притиснете на ноктите се направени од мек гел. целосно следете го рачно изработениот процес чекор по чекор од основниот слој, гелот во боја, дизајнот на моделот и завршницата на горниот слој. Супер блиску до уметничката работа на ноктите во салонот за нокти. Со нив, можете да добиете нокти слични на салон за неколку минути дома.КОЛКУ СЕ ПРИРОДНИ : притиснете на ноктите се направени од мек гел што ги прави ноктите меки и флексибилни, нула притисок врз креветите за нокти и се чувствуваат како вистински нокти при носење. Тие врвно се вклопуваат во креветот за нокти со нежна флексија и беспрекорна кутикула line.DO СЕ ШТО НОРМАЛНО би : сите притиснете на ноктите нудат избрана заштитна зграда врвот гел заврши, така што ќе бидете во можност да стори се што нормално би, како што се пишување, градинарство, домашна работа или играње со вашето домашно милениче. Тие нема да попуштат малку и сепак ќе се чувствуваат совршено недопрени како првиот ден.ШТО Е ВКЛУЧЕНО : 30 парчиња со 15 големини притиснете на ноктите обезбедете целосно прилагодено вклопување, се што е потребно само во еден случај! Секое притискање на комплетот за нокти доаѓа целосно со кутија за складирање, лепак за нокти, лепливи јазичиња, датотека за нокти, стапче за кутикули и подготвителна подлога.НОСЕТЕ ГИ НЕДЕЛИ ДИРЕКТНО ИЛИ НЕКОЛКУ ДЕНА-Ќе Одлучите!Ако сакате да добиете долготрајно носење повеќе од 14 дена, препорачуваме да користите лепак за нокти и лепливи јазичиња заедно. Ако сакате да ја менувате уметноста на ноктите неделно, само користењето лепак е најдобриот избор. Лепило јазичето е погодно за датум ноќ или мал настан. Притиснете На Ноктите Со Средно Совршено Вклопување Притиснете На Ноктите Бадем Направен Од Мек Гел, Вител Лепак на Ноктите со Лепак за Нокти, Лепак За Повеќекратна Употреба на Ноктите, 15 Големини, 30 парчиња Комплет За Лажни Нокти, Сина Лента.

R

Им се допаѓа и на купувачите