.

.

Производи За Здравје И Убавина Гел Налепница Листови Лента Желе Двострана Ноктите Ноктите Лажни Лепак Лепак Подарок Во Собата Пластика Јасно

Производи За Здравје И Убавина Гел Налепница Листови Лента Желе Двострана Ноктите Ноктите Лажни Лепак Лепак Подарок Во Собата

DEN 0.67
Износ

Налепница за лепак за нокти Со двојна страна Лажен Лепак За Нокти Желе Гел Лента 10 Листови (240 парчиња) Функција : Количина : 10 Листови(секој 24 парчиња)ВКЛУЧЕН ПАКЕТ : 10 Листови Двострано Лепило за Нокти( 24 јазичиња по лист), 12 Јазичиња Со Различни Големини во секој лист, погодни за секој нокт.ПОВЕЌЕКРАТНА АПЛИКАЦИЈА : Самолеплива, ви помага да го декорирате вашиот нокт поудобно. Погоден за професионална употреба или домашна употреба, погоден за деца, бремени жени. Совршена алатка/подароци за жени кои сакаат уметност за нокти!ЕДНОСТАВНА ОПЕРАЦИЈА : Лесна за отстранување, може да ја направи повторната употреба на лажните нокти, одлична за привремени нокти/природни нокти. ЕКОЛОШКИ : Помалку абење или алергиска реакција како кај лепилото.ГАРАНЦИЈА ЗА КВАЛИТЕТ : сите прашања ќе бидат одговорени во рок од 24 часа и 100% Гаранција за Враќање На Парите доколку предметите се оштетени или со сериозен проблем со квалитетот.Материјал : Леплива Лента Материјал : леплива Лента апликација : 8, 5х7см (Конверзија : 1см=0,39 инчи) Како да се користи : Изберете налепница што одговара на лажниот врв на ноктите.Извадете ја налепницата и ставете ја на лажниот врв на ноктите.Нежно притиснете ја налепницата за да не обезбедите меур или јаз помеѓу налепницата и лажниот врв на ноктите.Отстранете го заштитниот лист од налепницата.Ставете го лажниот врв на ноктот до прстот притиснете го лажниот врв на ноктот кон прстот со притисок за 5 seconds.To отстранете, сапунирајте ги прстите(s) во топла вода, нежно поместете го лажниот врв на ноктите подалеку од прстот. Содржина на пакетот : 1 Х 10 Листови (секој 24 парчиња) налепници за нокти за уметност на ноктите. налепници за нокти за деца. налепници за нокти за жени. налепници за нокти за притискање на ноктите. налепници за нокти за девојчиња; налепници за нокти за луксуз на уметност за нокти.

R

Им се допаѓа и на купувачите