.

.

35000 ВРТЕЖИ Во МИНУТА Машина За Вежбање Нокти Со HD LCD Дисплеј Мајстор За Нокти За Маникир Пренослива Машина За Мелење Вежба За Нокти

35000 ВРТЕЖИ Во МИНУТА Машина За Вежбање Нокти Со HD LCD Дисплеј Мајстор За Нокти За Маникир Пренослива Машина За Мелење Вежба

DEN 275.04
Износ

Спецификации. Тип на ставка : лцд мултифункционална електрична вежба за маникир на полнење и додаток. Излез : 21 V. Материјал на машината : пластика. Материјал на рачката : алуминиумска легура. Број на модел : V201. Брзина без оптоварување : 35000 вртежи во минута. Моќност : 35 W. Функција : вежба за маникир, пренослива енергетска банка, пристаниште за полнење. Брзина : прилагодлив помеѓу 0-35000 вртежи во минута. Напон : 100v–120 V, 60 Hz; 220v-240 V, 50hz Копче за прилагодување на брзината од 0-35000 ВРТЕЖИ во МИНУТА. ЛЦД-дисплеј за следење на брзината и батеријата. Лесен за КОЖАТА третман отпорен НА УВ гребење. Низок шум и вибрации за помирно искуство. Заштитна дисипација на топлина за ефикасност и безбедност.

R

Им се допаѓа и на купувачите