.

.

Hesroicy Ноктите Уметност Пенкало Флексибилни Nib Не-пролевање Најлон Волна Меки Влакна DIY СО КАПАК УВ Гел Сликарство Цртеж Размачкана Четка Ноктите Материјали

Hesroicy Ноктите Уметност Пенкало Флексибилни Nib Не-пролевање Најлон Волна Меки Влакна DIY СО КАПАК УВ Гел Сликарство Цртеж

DEN 159.84
Износ

Опис : Лесно зафатена и совршено се вклопува во вашата дланка, оваа четка за уметност за нокти е едноставна и без напор за употреба, а влакната се меки и не се фрлаат лесно.Сликање или цртање убави и нежни слики на вашите нокти за да ги направите вашите нокти попривлечни и помодерни, ова пенкало за уметност за нокти Е задолжително за самостојно lovers.It изработен е од висококвалитетно дрво, бакар и најлонски материјал.Должината на ова уметничко пенкало за нокти е 16,9 см.Ова пенкало за уметност за нокти е совршено погодно за жени, девојчиња, жени, студенти итн.Име на артикл : Уметност За Нокти Пенматеријал : Дрво, Бакар, Најлон Карактеристики : Долги Рачки, Лесно Ракување, Повеќекратна Употреба Стил А : Сликарство Пенстил Б : Цртеж На Цвеќе Пенстил В : Влечење Линија Пенстил Д : Вод Со Рамен врв Пенстил Е : Вод Со Наклон Со Наклон Пенстил Ф : Мал Вод Со Кружен врв Пенстил Г : Функција Пенстил Н : Кружен Врв Ливче пенстил јас : Кариран Ред Пенстил Ј : Фототерапија Со Рамен Врв Пенстил К : Фототерапија Со Тркалезен Врв Пенстил Л : Чипка Пенстил М : Градиент Пенстил Н : Наклон Врв Дамка Пенстил О : Врежан Пенстил П : Вештачки Кристал Детали За Пензија : Должина : 16,9 См/6,65" (прибл.) Забелешки : поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите.Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење.Пакетот Вклучува : 1 х Уметничко Пенкало За Нокти Лесно зафатено и совршено се вклопува во вашата дланка, оваа четка за уметност за нокти е едноставна и без напор за употреба, а влакната се меки и не се фрлаат лесно. Сликање или цртање убави и нежни слики на вашите нокти за да ги направите вашите нокти попривлечни и помодерни, ова пенкало за уметност за нокти е задолжително за љубителите НА уметноста НА ноктите. Изработен е од висококвалитетно дрво, бакар и најлонски материјал. Должината на ова уметничко пенкало за нокти е 16,9 см. Ова пенкало за уметност за нокти е совршено погодно за жени, девојчиња, жени, студенти итн.

R

Им се допаѓа и на купувачите