.

.

Растрчани Дива Сјај Полски Ноктите Уметност Гел Ленти, Гепард-Вкусни, Кт

Растрчани Дива Сјај Полски Ноктите Уметност Гел Ленти, Гепард-Вкусни, Кт

DEN 111.84
Износ

Растрчани Дива Сјај Полски Ленти, Гепард-Вкусни. Сјајниот Гел Со Ултра Сјај обезбедува висок сјај, гел маникир отпорен на чипови, достоен за салон, кој трае до 14 дена. Лентите за лак за нокти со сјаен гел лесно се нанесуваат дома или во движење без ув суво време, без горниот слој и без потребно отстранување на натопување. Секоја палета се одликува со целосен сет на основни ленти за гел за нокти и куриран избор на акцентни ленти за нокти за да ја подигнете вашата уметност за нокти на следното ниво! Измешајте и усогласете го вашиот мани за неколку минути без ув ламба суво време и без отстранување на натопување-овие резултати сигурно ќе го направат вашиот маникир јеубоморен. Брзата Палета На Сјај На Дива создава приспособен гел маникир кој трае до 14 дена. Овие гел ленти за лак не се сушат, така што можете да заштедите или чувате додатоци за да го заковате следниот изглед. Затоа, прескокнете го салонот и добијте ултра сјаен, отпорен на чипови, гел маникир за неколку минути со Сјајни Ленти за лак За Нокти со Ултра Сјај. Засилувачки Лакови За Сјај На Дива, Гел Со Ултра Сјај Со Вкус На Гепард носи исто како салонски гел. Чип отпорен сјај. Трае до 14 дена. Нема ув суво време. Без отстранување на впие. Дигитална Уметност За Нокти.

R

Им се допаѓа и на купувачите