.

.

Ноктите Кутикулата Масло Од Кутикулата Масло Пенкало За Раст На Ноктите За Тенки Нокти И Одгледување Лак За Нокти Домашен Комплет За Нега На Нокти Педикир

Ноктите Кутикулата Масло Од Кутикулата Масло Пенкало За Раст На Ноктите За Тенки Нокти И Одгледување Лак За Нокти Домашен Комплет

DEN 0.33
Износ

Масло За Кутикули За нокти 6 Парчиња Пенкало За Масло За Кутикули за Раст На Ноктите За Тенки Нокти И Одгледување Лак За Нокти Домашен Комплет За Нега На Нокти Педикир Обезбедува Алатки за Нокти 2мл карактеристики : [6 пенкала за масло за кожа] - Вклучувајќи 6 различни вкусови може да се користат за размачкување на површината на ноктот или масажа на кожата околу ноктот за да блесне и навлажнува ефикасно. Може да се користи на прстите или ноктите на нозете. Исто така може да биде и тонот на кожата. Ова е одличен сет за масло за кутикули за нокти за раст на вашите нокти ![дизајн и леснотија на користење] - пенкалото за масло од Кутикулата авиленд бара ротација од 360° во насока на стрелките на часовникот за да се земе маслото, четкајќи го маслото од меката глава на четката, удобно за употреба и лесно се нанесува без страв од отпад. Користете го ова пенкало за масажа на ноктите или ноктите на нозете со лак за нокти на кутикулите за да изгледаат посветли, поздрави и поприродни. Компактен дизајн, лесен за носење. Секогаш можете да уживате во масажа и навлажнување на ноктите[ Состојки и широк спектар на апликации] - пенкала за Масло од Кутикули направени од состојки (вклучувајќи маслиново масло од јојоба, масло од семе од грозје, мешавина од масло, маслиново сквалан, Витамин Е, масло, итн.) имаат добар мирис, вегански и суров - за суви и нежни нокти. Ја ублажува оксидацијата на ноктите, виси нокти, ги зајакнува ноктите, длабоко ја навлажнува кутикулата на ноктите и кожата околу ноктот и го подобрува сјајот.[Идеален Сет За Нега На Нокти] - маслото за Кутикули за Нокти е или некој што треба да ги навлажнува ноктите, сувите кутикули или ноктите на врвот. Можете исто така да споделите неколку пенкала за кутикули со пријателите на кои им се потребни. Може да се користи многу пати за да ви донесе одлично искуство со ноктите и удобна нега на ноктите или ноктите на нозете, погодна за салони за нокти, домови, патувања, службени патувања, забави, танци итн.[Топли совети и најдобра услуга] - ве Молиме чувајте го пенкалото за масло за кутикули на ладно и суво место по употреба . Избегнувајте сончева светлина и топлина. Кога сте во шминка за оваа убавина, изгледате одлично и самоуверено од кога било.Овој комплет за шминка за убавина е добар и за девојчиња и тинејџери. Материјалот е свеж и еколошки, не грижете се за алергичните на телото. Исто така, разумно е да го испратите овој комплет за шминка како подарок на вашата девојка пријателка,девојките ќе изгледаа одлично и сјае. На сите ни е потребен Овој Производ За Лична Нега за жени, девојки во секојдневниот или секојдневниот живот.Овој комплет за шминка е многу лесен за учење и за шминкање. 7-14 дена Вредност ИСПОРАКА.5-7 Дена Стандардна ИСПОРАКА.

R

Им се допаѓа и на купувачите