.

.

Transеле фантазија на тренд проucирни нокти, желе и мене, долго, стилето

Transеле фантазија на тренд проucирни нокти, желе и мене, долго, стилето

DEN 1.00
Износ

Целиот бес во 90 -тите години, желе сандалите влегоа во живописни, проucирни нијанси. Сега трендот на желе се врати, но за ноктите, со проucирен фантазија на бакнежот на трендот на трендот. Стил „желе тие се издржливи, флексибилни и толку лесни за примена.2 Начини за носење : Лепак или мега-лепете јазичиња. Вклучува 28 нокти, нето WT. 2 g (0.07oz.) Лепак за розови гелови за нокти, 24 мега-лепени јазичиња, мини датотека, стап и упатства за маникир. Kiss ви помага да го донесете салонот дома, без разлика дали барате маникир, уметност за нокти, лак за нокти, лажни нокти, гел маникир, притискајте на ноктите, лепак за нокти, акрилни нокти, совети за нокти и многу повеќе. Лесно ќе постигнете професионален изглед на маникир дома во неколку минути со ноктите за фантазија со бакнеж. Без чипс, без замаглување, без суво време и изгледа и се чувствува како свои нокти!. Апликацијата трае минути и носи до една недела!. Лесно отстранување со отстранувач на лак за нокти, натопете или со лепак за бакнеж Исклучете го инстант лажното отстранување на ноктите. L. stiletto.

R

Им се допаѓа и на купувачите