.

.

Љубов Срце Ноктите Украси Денот На Вљубените Луксузни Дијаманти Позлата Шарм Сјај Срца Облик Кристали Ноктите Резерви

Љубов Срце Ноктите Украси Денот На Вљубените Луксузни Дијаманти Позлата Шарм Сјај Срца Облик Кристали Ноктите Резерви

DEN 3.00
Износ

Големина : MWeight : 12gquanty : 1 bag Size : 10pcs/bag Model Број : JE0894-0899 Material : Glassbrand Име : Mafanailsnume Број На Парчиња : Еден Unit Origin : Копното Кина Тип : Rhinestone во спротивно, ќе ја испратиме вашата ставка врз основа на вашата Адреса За Зачувување, затоа проверете дали е точна. 3.Дхл, Тнт, Федекс, УПС, Воздушен Товар, Регистрирана Пошта се поддржани, ако сакате да користите некоја од нив, ве молиме контактирајте не пред да ја извршите уплатата, бидејќи таму ќе произведе други такси. Нормално, потребни се 20-50 работни дена за пристигнување По Воздушна Пошта и потребни се 3-10 работни дена Со Експрес. Повратни информации : 1.Вашите Повратни Информации се навистина важни за нас, ве молиме одвојте неколку секунди за да дадете одлични повратни информации ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ви благодарам многу !! 2.Ние секогаш нудиме најниска цена за најдобра стока и услуга за вас. 3.Ве молиме контактирајте не пред да дадете неутрални(3 ѕвезди) или негативни (1-2 ѕвезди) повратни информации.Ќе се потрудиме да го решиме проблемот и да ви дадеме среќно шопинг расположение овде. Фала многу! Контактирајте Не : 1.Ако имате било какви прашања, ве молиме не двоумете се контактирајте со нас! 2.Ние ќе ви одговориме што е можно поскоро.но, ве молиме дозволете одложување одговор за не-бизнис ден. Ви благодариме за посетата, со среќа за двајцата!!!7218. . . . . . . . . . . . . . .   10 парчиња Љубовни Украси За Нокти За Срце Денот На Вљубените Луксузни Шарми За Позлата Со Дијаманти Сјајни Срца Обликуваат Резерви за Нокти Од Кристали.

R

Им се допаѓа и на купувачите