.

.

Ентитет чиста убавина дето -лак за дишење на ноктите, 0. мл

Ентитет чиста убавина дето -лак за дишење на ноктите, 0. мл

DEN 0.67
Износ

Ентитет чиста убавина детоксикална лак за дишење на ноктите, 0,5 мл - чист ентитет, ултра чист биотин збогатен со 24 без лак го носи најубавиот, најдобар носечки лак за кој ќе се чувствувате одлично за носење. Искрената, чиста и безбедна убавина започнува овде. Сертифицирана суровост и веган од ПЕТА. Прилагодена четка за купола за лесна и апликација без низа. Ултра-чиста и без 24 : без формалдехид, толуен, ДБП, смола од формалдехид, камфор етил тосиламид, ксилен, парабени, глутен, трифенил фосфат, фталати, јаглен кат Силикони, бензен, терте-бутил хидропероксид, хидрохинон, ароматични јаглеводороди, пченица нуспроизвод, состојки добиени од животни, CMR . збогатен со биотин : важен комплекс на витамин Б за јачина. Нашата формулација за дишење помага да се создаде оптимална околина за ноктите, дозволувајќи да избегаат влагата и топлината. Изградбата на топлина може да предизвика пожолтување на ноктите, а слабеењето и влагата претставува соодветно опкружување за микробиолошки раст. Не-ГМО, глутен бесплатен, веган, без суровост, одобрено од ПЕТА. Професионална италијанска ласерска исечена четка за четки, обезбедете примена без мазна ленти. Збогатен со биотин : Важен комплекс на витамин Б за сила. Нашата формулација за дишење помага да се создаде оптимална околина за ноктите, дозволувајќи да избегаат влагата и топлината. Изградбата на топлина може да предизвика пожолтување на ноктите, а слабеењето и влагата претставува соодветно опкружување за микробиолошки раст. Не-ГМО, глутен бесплатен, веган, без суровост, одобрено од ПЕТА. Професионална италијанска ласерска исечена четка за четки, обезбедете примена без мазна ленти.

R

Им се допаѓа и на купувачите