.

.

Сјаен Краток Лажен Нокт Долготраен Водоотпорен Маникир За Нокти Поставен За Училишен Костум За Продолжување На Ноктите Што Одговара На Моделот На Лепак За Желе

Сјаен Краток Лажен Нокт Долготраен Водоотпорен Маникир За Нокти Поставен За Училишен Костум За Продолжување На Ноктите Што Одговара

DEN 175.84
Износ

Карактеристики : Премиум Материјал : ноктите се изработени од висококвалитетна смола, која е нетоксичен хемиски материјал, безопасен за ноктите и здравјето. Ноктите имаат долг работен век со добра флексибилност, отпорност на корозија и отпорност на стареење.Стил на нокти : комплетот за нокти е главно составен од црна и виолетова боја со смешен принт, роман и привлечен, со краток кружен тип на нокти, погоден за сите возрасти и секоја пригода.Лесен За Носење : прво, исчистете ја површината на ноктите, а потоа усогласете ја големината на лажниот шајка со ноктот. После тоа, залепете лепак или лепливи јазичиња со соодветна големина на задниот дел од лажниот шајка, потоа притиснете го на ноктот околу 20 секунди и на крајот поправете го лажниот шајка со турпија за нокти според вашите желби. Ве молиме имајте предвид дека не допирајте го ноктот со вода во рок од еден час откако ќе се залепи ноктот.Безбеден Шајка : Нашиот производ се опремува со извештаи за тестирање за да се осигури безбедноста на производот. Не содржи штетни материи од тешки метали како што е оловото. Дури и бремените жени можат да го користат без грижи.Убав Подарок : комплетот за нокти е идеален подарок за вашата девојка и сопруга. Тие често го користат во секојдневниот живот за да создадат уникатен стил на нокти.Спецификација : Материјал : Ресингендер : Женски Модел : кратки тркалезни типови на нокти : 1. Поради светлосните ефекти и аглите на снимање, постои разлика во бојата во производот, ве молиме разберете.2. Поради рачно мерење, постои толеранција во големината на производот. Висококвалитетен Материјал : Изработен од премиум смола, е нетоксичен и хемиски материјал, безопасен за ноктите и здравјето. Не грижете се за фрактура на ноктите поради истата цврстина и еластичност како и природните нокти. Лесен за Употреба : можете да ги носите лажните нокти веднаш откако ќе ги примите и нема потреба да купувате ништо друго. Висококвалитетен Материјал : Долготрајни премиум нокти за силно и подолго носење, околу 1-2 недели со нормална нега. Лесно За Нанесување : направете си уметност за нокти за неколку минути. Можеш да го завршиш дома. Гаранција за квалитет : доколку има оштетен или проблем со квалитетот. Било какви прашања, ве молиме контактирајте не и ние ќе одговориме наскоро.

R

Им се допаѓа и на купувачите