.

.

Бклауд Мека Уметност За Нокти Држач За Рака За Перница Потпора За Потпирање На Раката Опрема За Маникир

Бклауд Мека Уметност За Нокти Држач За Рака За Перница Потпора За Потпирање На Раката Опрема За Маникир

DEN 3.00
Износ

спецификации : . цолидна боја, мека, отстранлива перница за уметност за нокти, одлична опрема за маникир. изработен од материјал од вештачка кожа, мек и удобен за употреба. погоден за професионална употреба и домашна употреба. т. ттип : Перница За Уметност За Нокти. материјал : Вештачка Кожа. карактеристики : Мека, Рачна Перница, Одмор на Рацете. должина : 30см/9,45", Ширина : 9см/3,54", Висина : 6см/2,36 " (Прибл.). t. t Notes : . поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите. ве молиме дозволете мала разлика во димензијата поради различно рачно мерење. т. пакетот Вклучува : . Т1 x Перница За Уметност За Нокти Еднобојна, мека, отстранлива перница за уметност за нокти, одлична опрема за маникир. Изработен од материјал од вештачка кожа, мек и удобен за употреба. Погоден за професионална употреба и домашна употреба. Одлично за декорација на уметност за нокти со лак, УВ градител гел, акрилни нокти итн. за да создадете свежа слика. Поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите. Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење.

R

Им се допаѓа и на купувачите