.

.

Налепници За Нокти Налепници ЗА Нокти 3д Лизгачи За Налепници За Нокти Линии За Вртење Бранови Ленти Графички Украси За Нокти Розово Злато ленти француски Совети Н?

Налепници За Нокти Налепници ЗА Нокти 3д Лизгачи За Налепници За Нокти Линии За Вртење Бранови Ленти Графички Украси За Нокти

DEN 160.16
Износ

Quanty : ќе добиете 8 листови француски вител линија стил ноктите уметност налепница за акрилни нокти, која може да ви понуди повеќе избори, и да ги задоволи вашата богата имагинација НА НОКТИТЕ DIY. уникатен Дизајн : Секој модел има уникатен дизајн, атрактивен и креативен, Зголемена инспирација за секој дизајнер. Лесно За Употреба : оваа налепница за нокти е самолеплива и не бара лепак, само користете пинцета За да ги излупите налепниците за нокти и да залепите налепници за нокти на вашиот нокт. Нашите налепници за уметност за нокти можат да траат долго и да го задржат својот сјај во исто време ако ги залепите на правилен начин. Прилика : ова е најдобриот подарок за вашата сопруга, девојка, мајка, роднини, пријатели. Секој лист има исклучителен независен пакет. Погоден за домашна употреба и салони за нокти.тие се исто така идеални декори за навлаки за мобилни телефони, честитки, уметност на телото итн.

R

Им се допаѓа и на купувачите