.

.

зттд пенкало за нокти пенкало за нокти водоотпорен лак за нокти пенкало за брзо сушење на ноктите пенкало за апстрактни линии за нокти пренослив врв нокти за слика?

зттд пенкало за нокти пенкало за нокти водоотпорен лак за нокти пенкало за брзо сушење на ноктите пенкало за апстрактни линии

DEN 159.84
Износ

Пенкало За Нокти Пенкало За Нокти Водоотпорен Лак За Нокти Брзо Суво Пенкало ЗА Сликање НОКТИ САМ Апстрактни Линии ПЕНКАЛО ЗА Нокти Пренослив Врв Ноктите За Сликање Нацртајте Опрема За Нокти (16 Бои) 2,5 mlfeutures : Брзи Суви Алатки За Повеќето Луѓе : пенкалото за лак е главно во пропиленски материјал, сигурно и убаво; тие можат да ги направат вашите мисли и имагинација да бидат вистинити, можете да дизајнирате стилски нокти што сакате Да ги покажете Вашите Вкусни Занаети Додека како : Пенкалата За Дизајн На Нокти Се Во Модерни Бои, Погодни За Цртање различни Модели На Вашите Нокти И Правење Разни Украси; Тие Се Применливи И за Прашок За Нокти Со Точки и Соодветна Големина Што Ќе Ви Одговараат : Пенкалото За Дизајн на Нокти е прибл. 5,37 инчи во должина, лесен за држење и бојадисување во соодветна големина; пластичниот држач за пенкало е лесен и сигурен, удобен за употреба и може да ви помогне да Направите убави И шармантни Апликации низ ноктите : комплетот пенкала за дизајн на нокти е погоден за изработка на обрасци на нокти, цветно сликарство и дизајн на шаблони и така натаму, тој е убав помошник за дизајн на нокти и самостојни проекти; и Може да се нанесе на акрилни, природни и гел нокти, соодветни за домашна употреба и нокти салонсдиј : погоден за домашна употреба и салони за нокти, тој е многу Погоден за правење точки на ноктите, фин цртеж, сликање цвеќиња и дизајн на шаблони, одличен за француски маникир тоаедноставни чекори за употреба : треба да ја држите напишаната точка 3 секунди до издувните гасови, а потоа да ја пуштите кога ќе го видите мастилото што води до пишаната точка и постојано ПРИТИСКАЈТЕ ја напишаната точка Вертикално додека не истече мастилото.Пакетот вклучува : 1 х пенкала за дизајн на нокти : Рачно мерење, ве молиме дозволете мали грешки во големината.Бојата може да постои мала разлика поради различни екрани. ЗТТД Пенкало За Нокти Пенкало За Нокти Водоотпорен Лак За Нокти Пенкало За Брзо Сушење На Ноктите ПЕНКАЛО ЗА Апстрактни Линии ЗА Нокти Пренослив Врв Ноктите За Сликање Нацртајте Опрема За Нокти (16 Бои) 2,5 Мл. Суровост Слободен и Вегански-нашите производи никогаш не се тестираат на животни. Пол : Женски. Возраст : Возрасни. Производи погодни за животната средина со здрава состојка, низок мирис, НЕТОКСИЧНИ. Искрена Услуга-Ако имате какви било проблеми со овој производ, слободно контактирајте го нашиот тим за услуги на клиентите, ние ќе се потрудиме да ви помогнеме да го решите проблемот. Среќен шопинг!!.

R

Им се допаѓа и на купувачите