.

.

ЕДНОНАСОЧНИ НЕУТРАЛНИ НАТОПИ ПРАВ за Нокти 1,6 мл, 45гр, Маргаритка Натопи Направени во САД )

ЕДНОНАСОЧНИ НЕУТРАЛНИ НАТОПИ ПРАВ за Нокти 1,6 мл, 45гр, Маргаритка Натопи Направени во САД )

DEN 107.68
Износ

Секое пакување ќе вклучува посебен комплет Сјај На Стинафејс. Овие обичајни буци блескави беа формулирани да се нанесуваат на кожата, на вашата коса или на вашите нокти. Совршен за посетителите на фестивалот!НОКТИТЕ ВО прав DND dip имаат се што ви треба за совршен маникир за поставување тренд. ДНД натопи во прав нуди живописен асортиман на бои за нокти за избор. Без разлика дали фаворизирате акрилни нокти, гел нокти или најдобар лак ЗА нокти, ноктите ВО прав DND dip ги гарантираат истите долготрајни резултати без УВ светлина!ИНСТРУКЦИИ : 1. Користете ЕДНОНАСОЧНА Врска за да го подготвите креветот за нокти.2. Нанесете Гел За Еднонасочна СТРУЈА рамномерно на 3/4 од ноктот и натопете Во Природно Чисто Еднонасочна струја.3. Нанесете Основен Гел, натопете во бојата за 1-виот слој. Исчистете го вишокот прав.4. Нанесете Основен Гел, натопете во бојата за вториот слој.5. Нанесете Основен Гел, натопи Во Природниот Јасен.6. Нанесете ЕДНОНАСОЧЕН Активатор на сите нокти. Оставете го воздухот да се исуши 2 минути.7. Поднесете, обликувајте и изматете ги ноктите.8. Исчистете ги сите нокти со алкохол.9. Нанесете ЕДНОНАСОЧЕН Активатор на сите нокти. Оставете го воздухот да се исуши.10. Нанесете Врвен Гел ЗА ЕДНОНАСОЧНА СТРУЈА. Оставете го воздухот да се исуши 2 минути.11. Нанесете Врвен Гел 2-ри пат за сјајна завршница! DND DC НЕУТРАЛНИ НАТОПИ ПРАВ за Нокти 1.6 мл, 45g, Маргаритка Натопи (со бонус страна Сјајот) Направени ВО САД (Роза Во Прав (087)).

R

Им се допаѓа и на купувачите