.

.

Лак За нокти, Оваа Боја Прави Бранови, лак за Нокти, 0. фл оз

Лак За нокти, Оваа Боја Прави Бранови, лак за Нокти, 0. фл оз

DEN 0.33
Износ

ОПИ Лак За Нокти, Оваа Боја Прави Бранови, лак за Нокти, 0,5 fl oz. Со висококвалитетни формули, бои за лакови за нокти напред и иконски имиња, силно пигментираните ЛАКОВИ за Нокти НА ОПИ се супер богати, долготрајни, отпорни на чипови и испорачуваат до седум дена време на абење. Секој Лак за Нокти ја содржи ексклузивната Четка На ОПИ За беспрекорна апликација. ОПИ го револуционизира светот на бојата и грижата за ноктите од 1981 година со нашиот супериорен квалитет на производот, модни бои, иконски шишиња и забавни имиња на сенки! Нашата огромна низа производи доаѓа во низа бои за да го задоволи секое расположение и самоизразување. ОПИ лак за Нокти обезбедува до 7 дена абење и лесно се отстранува Со Стручен Отстранувач на Лак На Допир. Нанесете еден рамномерен слој Опи Природен Основен Слој за Нокти на вашите исчистени нокти. Основниот слој обезбедува оптимална моќ на лепење и обезбедува помалку чипсување. Потоа, нанесете ДВА слоја БОЈА НА ЛАК ЗА НОКТИ ОПИ лак. Последниот чекор за добивање на совршена мани е горниот слој. Темелно протресете Го Горниот Слој НА ОПИ, а потоа нанесете по еден слој на секој шајка за да обезбедите убава сјајна завршница & продолжен живот на вашиот маникир.

R

Им се допаѓа и на купувачите