.

.

кеусн 3д нокти метални навртки шарм декорација златни налепници за нокти панк ѕвезда месечина накит столпчиња дизајн на нокти материјали совети за нокти и нокти за

кеусн 3д нокти метални навртки шарм декорација златни налепници за нокти панк ѕвезда месечина накит столпчиња дизајн на нокти

DEN 160.16
Износ

3д Нокти Метални Навртки Столпчиња Шарм Декорација Златни Налепници За Нокти Панк Ѕвезда Месечина Столпчиња За Накит Дизајн На Нокти Материјали Нокти За Нокти + Широки Апликации+измешајте шема со убава слава, совршена за деликатна . и погоден За Природни и Вештачки Нокти, и навистина Лесен за Нанесување.Исто така, може да се Користи за Украсување на вашата соба, Куќиште За Мобилен Телефон, лаптоп, Картичка За Покана, Поштенска Картичка, Уметност на Телото итн.3д Нокти Метални Навртки Шарм Декорација Златни Налепници За Нокти Панк Ѕвезда Месечина Накит Столпчиња Дизајн На Нокти Совети За Нокти Додатоци За Маникир За Жениматеријал : пластикабојка : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!) Тежина на пакетот : 28gpackage големина : 5x5x1, 5cm, (ве Молиме дозволете 1-3mm грешка поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.) Производите вклучуваат : 1x додатоци за нокти ѕвезда месечината навртки (кутија) KEUSN 3d Ноктите Метални Навртки Шарм Декорација Злато Ноктите Налепници Панк Ѕвезда Месечината Накит Столпчиња Ноктите Дизајн Материјали Ноктите На Рацете И Ноктите На Нозете Совети Маникир Додатоци За Жени. 100% сосема нов и квалитетен, сите изработени од врвни материјали обезбедуваат неверојатно чувство. Не фрлајте ја косата и не ја повредувајте кожата. Суровост Слободен и Вегански-нашите производи никогаш не се тестираат на животни. Пол : Женски. Возраст : Возрасни. Искрена Услуга-Ако имате какви било проблеми со овој производ, слободно контактирајте го нашиот тим за услуги на клиентите, ние ќе се потрудиме да ви помогнеме да го решите проблемот. Среќен шопинг!!.

R

Им се допаѓа и на купувачите