.

.

Едноставност тетоважи за нокти 20 PKG-Lichten

Едноставност тетоважи за нокти 20 PKG-Lichten

DEN 223.84
Износ

Тетоважите за нокти се одлични за секој посебен празник, како што е Ноќта на вештерките или само за да додадете посебен допир на вашето секојдневно носење. Овој пакет со 3,5х3 инчи содржи 20 избрани тетоважи за нокти. Доаѓа во најразлични дизајни. Секој се продава одделно. Увезени. Самостојност Тетоважи за нокти 20/PKG-Lichten.

R

Им се допаѓа и на купувачите