.

.

Хенмому Уметност За Нокти Сјајни Линии, Чанти Продолжување На Ноктите Уметност На Ноктите Сјајни Линии Шарени Нокти Уметничка Линија Декорација На Нокти, Шарени Н?

Хенмому Уметност За Нокти Сјајни Линии, Чанти Продолжување На Ноктите Уметност На Ноктите Сјајни Линии Шарени Нокти Уметничка

DEN 223.84
Износ

Функција : 1. производството на материјал од фиберглас е помеко и полесно и нема да влијае на вашите домашни работи по аплицирањето.2. Прилагодливата должина, дизајнот за сечење го прави може да се прилагоди според барањата, погоден за различен тип и должина на ноктите.3. Природните екстензии за нокти ви овозможуваат да ја прилагодите должината и обликот што ги сакате, лесен и удобен за употреба.4. Едноставно нанесете го основниот гел/акрилик/УВ ГЕЛ на предниот и задниот дел од влакното, а потоа поправете ја формата со лекување НА УВ/ЛЕД светлина.5. Погоден за професионалци и почетници, совршен за професионални експерти за нокти или ученици за нокти. Прекрасен подарок за сопруга, девојка итн.Спецификација : Состојба : 100% Бренд Њуитем Тип : Ноктите Уметност Сјај Линииматеријал : Фиберглас може да се користи како форма на фиберглас за продолжување на ноктите, како и за украсување на ноктите големина : Прибл. 8,5 x 15cm / 3,3 x 5,9 список на пакети : 6 x Торба Со Сјајни Линии За Уметност За Нокти Прилагодлива должина, дизајнот што може да се сече може да се прилагоди според барањата, погоден за различен тип и должина на ноктите. производството на материјал од фиберглас е помеко и полесно и нема да влијае на вашите домашни работи по аплицирањето. Едноставно нанесете го основниот гел/акрилик/УВ ГЕЛ на предниот и задниот дел од влакното, а потоа поправете ја формата со лекување НА УВ/ЛЕД светлина.

R

Им се допаѓа и на купувачите