.

.

Маглина Меѓусебно Влијание Сина Маглина Шема Прст Ножици Ножици Нерѓосувачки Челик Машина

Маглина Меѓусебно Влијание Сина Маглина Шема Прст Ножици Ножици Нерѓосувачки Челик Машина

DEN 2.00
Износ

Големина : 3,7 см х 5,8 см ( )Класификација : ножици за Нокти, Секач, Ножици Карактеристика : Мултифункционална машинка за нокти : сечење нокти, отворање шишиња, пристапен синџир на клучеви.Сечилата се обликувани и со големина специјално за средување на ноктите со оптимална точност.Цврст нерѓосувачки челик : обезбедува екстремна цврстина спречувајќи свиткување и лизгање.Лесно за чистење.Одличен подарок за вашите семејства и пријатели за да имате одлично искуство со сечење нокти.Материјал : овој производ е изработен од квалитетен метален пакет количина : 1 x клипер за Нокти овој производ може да биде персонализиран. Ве молиме нарачајте прво и испратете ја вашата слика до Мене Преку Е-Пошта.Ние сакаме да ги донесеме идеите на сите во реалност. Ние обезбедуваме најголем избор на производи за вас, КАКО ШТО СЕ 3С, чаши и садови ѕидни украси, периферни уреди за автомобили или додатоци за облека. Маглина Меѓусебно Влијание Сина Маглина Шема Прст Ножици Ножици Нерѓосувачки Челик Машина.

R

Им се допаѓа и на купувачите