.

.

Хелдиг Носечки Капачиња За Нокти Силиконски Гел Отстранувач На Лак За Нокти Средство За Чистење За Повеќекратна Употреба Капачиња За Натопување Во Виолетова, Розо

Хелдиг Носечки Капачиња За Нокти Силиконски Гел Отстранувач На Лак За Нокти Средство За Чистење За Повеќекратна Употреба Капачиња

DEN 319.84
Износ

Опис на производот. 30 Парчиња носливи капачиња за нокти силиконски гел отстранувач на лак за нокти средство за чистење за повеќекратна употреба капачиња за натопување во виолетова, розова и розова боја за самостојно снабдување со нокти. Карактеристики : . Лесен за користење : . Правилната големина одговара на повеќето врвови за нокти, може да се држи цврсто и удобно со добра еластичност, ќе даде близок допир помеѓу вашите нокти и влошки за отстранување, погодни и за прстите и за прстите, лесни и удобни за ракување, можете да ги користите дури и додека другата рака ги носи, брзо и нема да ви одземе многу време. Широки апликации : . Капачињата за натопување за повеќекратна употреба може да се нанесат за отстранување на гел, лакови, акрилик и така натаму, погодни за салон за нокти, студирање уметност за нокти, уметник за нокти, лична домашна употреба итн., широко применливо во секојдневниот живот и многу практично за девојките кои сакаат да се облекуваат, ви овозможува да менувате лакови кога и каде сакате.И САМ занаети. Спецификации : . Количина : 30 парчиња. Боја : розова, розова, виолетова. Материјал : силикон. Совети за затоплување : . Ве молиме дозволете мала грешка во големината поради рачно мерење. Може да постои мала разлика во боите поради различните екрани. Комплет капачиња за нокти : ќе добиете вкупно 30 парчиња капачиња за натопување на ноктите во 3 различни бои, вклучувајќи виолетова, розова и розова, 10 парчиња за секоја боја, богати со количество алатки за отстранување на ноктите за да ги користите Удобни за Употреба : капачињата за чистење средства за отстранување на ноктите се направени од силиконски материјал, се чувствуваат толку меки, флексибилни и еднократно, тие нема да го повредат вашиот кревет за нокти и нема да чувствувате товар за време на носењето, погодно за ставање и отстранување удобно за носење. Една големина најмногу одговара : соодветна големина и лесна за вклопување повеќето врвови за нокти, може да се држи цврсто и удобно со добра еластичност, ќе даде близок допир помеѓу вашите нокти и влошки за отстранување, погодни и за прстите и за прстите. Дизајн без лизгање : отстранувачот на натопување со гел може да обезбеди доволно притисок за да не треба да се грижите за лизгање додека користите, тие можат да помогнат лесно и безбедно да се отстрани гелот. едноставно за ракување и можете да ги користите дури и додека другата рака ги носи. Достапни прилики : капачињата за натопување за повеќекратна употреба може да се нанесат за отстранување на гел, лакови, акрилик и така натаму, погодни за салон за нокти, студирање уметност за нокти, уметник за нокти, лична домашна употреба итн., широко применливо во секојдневниот живот и многу практично за девојки кои сакаат да се облекуваат и ДА прават сам занаети.

R

Им се допаѓа и на купувачите