.

.

Креативна Игра Гел-Лак, Среќен Ден На Холи, 0. Оз.Пакет од 6

Креативна Игра Гел-Лак, Среќен Ден На Холи, 0. Оз.Пакет од 6

DEN 3.00
Износ

ИД на производот : 34897463756 комбинирајте Го Производот За Испорака Овој производ од повеќе количини ќе се комбинира во истиот пакет. Ова помага да се намалат трошоците за испорака и бројот на пакети испратени до вас.Опискреативен Гел-лак за Играње нуди лак со гел-финиш, издржлив и сјаен. Оваа нова генерација НА УВ лак нуди 14-дневно носење во различни над 65 + бои. Секоја Боја На Креативна Игра гел за Нокти се вклопува со иста боја Во креативната игра обичен лак. Направете ја вашата подготовка за нокти. Нанесете Слој Од Основен Слој Креативно Играјте УВ лак и лекувајте под светилка (УВ-ЛЕР или универзална) 20 секунди. Нанесете 2 слоја од вашата омилена Креативна Игра ув полска боја. Лекувајте под светилка (УВ-ЛЕР ИЛИ универзална) 1 минута на секој слој. Нанесете Слој Од Горниот Слој Креативна Игра УВ лак и лекувајте под светилка (УВ-ЛЕР или универзална) 1 минута. Отстранете го лепливиот ефект со 99% алкохол.

R

Им се допаѓа и на купувачите