.

.

Легура Пеперутка Циркон Ноктите Уметност Кристал 3Д Злато Сребро Сјајна Дијамант НОКТИТЕ УМЕТНОСТ Скапоцени КАМЕЊА Пеперутки Кристал Маникир Додаток

Легура Пеперутка Циркон Ноктите Уметност Кристал 3Д Злато Сребро Сјајна Дијамант НОКТИТЕ УМЕТНОСТ Скапоцени КАМЕЊА Пеперутки

DEN 1.00
Износ

Тежина : 20g Quantity : 10pcs/bag Material : Металбренд Име : Mafanailsnume Број На Парчиња : COMBOOrigin : Копното Кина Тип : Кристал И Декорација Големина : 8*11mmsize : 8*11mmquanty : 10pcs/bag Weight : 20name : 10pcs Легура Пеперутка Циркон Ноктите Уметност Кристал 10 PC легура пеперутка циркон ноктите уметност кристал 3д злато сребро Сјајна Дијамант Ноктите Уметност Скапоцени Камења пеперутки Кристал Маникир Додаток.

R

Им се допаѓа и на купувачите