.

.

Ноктите Уметност Налепници Снегулка Божиќ Маникир Светки Ноктите Налепница

Ноктите Уметност Налепници Снегулка Божиќ Маникир Светки Ноктите Налепница

DEN 191.84
Износ

Описr. r.со својот елегантен дизајн и убава боја, овој топер од златна ѕвезда е најдобриот избор за украсување На Елката. Тоа ќе ја направи Вашата Елка поблескава и попривлечна. Вашите семејства и пријатели ќе го сакаат тоа.R. r. Функцијаr. r. - Боја : Златна . р. - Материјал : Пластика.Р. - Големина : 20 х 20 х 2см.р. - Можете да ја направите Вашата Елка поубава и попривлечна со нашиот врв на ѕвезденото дрво.р. - Совршен За секоја Мала Елка На Масата.р. - Многу лесен за употреба само ставете го држачот за конус на Елката и златниот топер ќе стои цврсто.р. - може да се користи и за други домашни украси, забави и фестивалски прилики . р. Можете да ја направите Вашата Елка поубава и попривлечна со нашиот врв на ѕвезденото дрво. Совршен за секоја Мала Елка На Масата. Многу лесен за употреба само ставете го држачот за конус на Елката и златниот врв ќе стои цврсто. Може да се користи и за други домашни украси, забави и фестивалски прилики.

R

Им се допаѓа и на купувачите