.

.

Преклопен Клипер За Нокти Поставете Врвен Материјал Издржлива Употреба За Нокти Дневно Снабдување Со Маникир

Преклопен Клипер За Нокти Поставете Врвен Материјал Издржлива Употреба За Нокти Дневно Снабдување Со Маникир

DEN 0.33
Износ

Карактеристики : Избран Нерѓосувачки Челик : машината за нокти е изработена со врвен челик кој има ниска содржина на јаглерод, издржлив, силен додека останува лесен и пренослив за лесна употреба.Остар Клипер : Преклопниот Секач за Нокти е произведен со напредна фина изработка и остар раб, ножот од нерѓосувачки челик е остар и долготраен.Широк Дизајн На Устата : најсовремениот раб на Преносливите Машинки за Нокти е дизајниран да биде со широка уста, што го прави поудобно ракување со разни нокти.Мултифункционален : Мини Секачот за Нокти има прикачена датотека за нокти. Откако ќе ги исечете ноктите, користете ја датотеката за нокти за да ги исечете рабовите на ноктите за да ги направите вашите нокти поделикатни.Услуги на клиентите : Ако имате какви било прашања во врска со овој производ, ве молиме контактирајте не навреме, ние ќе ви обезбедиме посветена услуга.Спецификации : Материјал : ABS, челична тежина : 60gpackage Големина : 10*1.7*15.5 см 1 : Избран Нерѓосувачки Челик : машината за нокти е изработена со врвен челик кој има ниска содржина на јаглерод, издржлив, силен додека останува лесен и пренослив за лесна употреба. 2 : Остар Клипер : Преклопниот Секач за Нокти е произведен со напредна фина изработка и остар раб, ножот од нерѓосувачки челик е остар и долготраен. 3 : Дизајн На Широка Уста : сечилото на Преносливите Машинки за Нокти е дизајнирано да биде со широка уста, што го прави поудобно ракување со разни нокти. 4 : Мултифункционален : Мини Секачот за Нокти има прикачена датотека за нокти. Откако ќе ги исечете ноктите, користете ја датотеката за нокти за да ги исечете рабовите на ноктите за да ги направите вашите нокти поделикатни. 5 : Услуги на Клиентите : Ако имате какви било прашања во врска со овој производ, ве молиме контактирајте не навреме, ние ќе ви обезбедиме посветена услуга.

R

Им се допаѓа и на купувачите