.

.

Издржлива Четка За Нокти Четка За Прашина За Нокти Меки Влакна Компактна Големина Тенка Половината Четка За Прашина За Нокти За Лесна Апликација За Уметничка Шмин?

Издржлива Четка За Нокти Четка За Прашина За Нокти Меки Влакна Компактна Големина Тенка Половината Четка За Прашина За Нокти

DEN 2.33
Износ

Опис : оваа четка има голема и лабава глава за чистење која без напор ја отстранува прашината за време на процесот на дизајнирање уметност на ноктите. Не е одлично за ноктите, но може да се користи и како четка за руменило или четка за шминка, обезбедувајќи ви разновидност и практичност.Дизајнирана имајќи ја предвид издржливоста, нашата четка за нокти е направена да трае. Влакната се мазни на допир, меки и еластични, осигурувајќи дека нема лесно да паднат. Витката рачка е лесна и тенка, што го олеснува држењето и ви овозможува прецизно да ја исчистите прашината.Без разлика дали сте професионален салон за нокти или ентузијаст за нокти дома, оваа четка е задолжителна. Тоа е исто така совршен подарок за вашата девојка, ќерка или мајка во специјални прилики како родендени, Божиќ, Денот на Благодарноста или Ноќта на Вештерките.Со повеќекратна употреба и висококвалитетна конструкција, нашата четка за прашина за нокти е суштинска алатка за создавање атрактивни дизајни за уметност на ноктите. Не пропуштајте ја оваа разноврсна четка што ќе ви заштеди време и ќе ја подигне вашата рутина за убавина. Име на предметот : Материјал За Четка За Прашина За Нокти : Пластична Боја : Боја На Позлата Карактеристики : Мазен Допир, Компактен, Уникатна Големина Детали : Л : 19см/7,48", В : 4,5 см/1,77 " (Прибл.) Забелешки : поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите.Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење. Пакетот Вклучува : 1 х Четка За Прашина За Нокти Издржлива И мека четка со мазен допир, осигурувајќи дека не паѓа лесно. Витка рачка за лесно држење и ефикасно отстранување прашина за време на дизајнот на уметноста на ноктите. Големата и лабава глава на четката брзо ја отстранува прашината, погодна и за уметност на ноктите и за четки за шминка. Совршен за професионални салони за нокти и идеален подарок за девојки, ќерки и мајки во специјални прилики. Детали за големината : должината на овој производ е 19 см, а ширината е 4,5 см.

R

Им се допаѓа и на купувачите