.

.

60w Преносни Рачка Ламба За Нокти Фен Брзо Темпиран Маникир Фототерапија Машина

60w Преносни Рачка Ламба За Нокти Фен Брзо Темпиран Маникир Фототерапија Машина

DEN 2.33
Износ

Спецификации : дизајн На Рачка, лесен за употреба, лесен за изведување.Функција за дисипација на топлина, долгорочното подготвување нема да биде жешко, нема да му наштети на машината.Моќност ОД 60 W, 3 нивоа на функции за поставување време од 30-тите, 60-тите или 99-тите, задоволуваат различни потреби.Вградена 15600mah батерија со голем капацитет, може да работи наизменично 12 часа по 2 часа целосно полнење, така што можете да ја користите насекаде, многу погодност.Неговата светлина нема штета на ноктите и вашата кожа, заштитувајќи ги рацете од црно.Фен за светилки за нокти автоматски ќе започне кога двете раце ќе влезат и автоматски ќе се затворат кога ќе завршат двете раце или тајмерот.Долната плоча е отстранлива за лесно чистење, а слободно отстранливата долна плоча е погодна и санитарна. Име на ставка : Материјал За Сушење На Светилки за Нокти : СТОМАЧНИ МУСКУЛИ, Тип На Метален Приклучок : Боја НА Мониста НА САД : Сина, Црвена Моќност : 60 W LED Мониста Количина : 42pcsadapter Номинален Влез : 110-120v 60 Hz, 220-240 V 50 Hz Battery : 6 x 2600mah Батерија (Вклучена)Карактеристики : СО LED Светло, Фен за Лак, Лесен За Употреба, временски Временски Функции : 30-Ти, 60-Ти, 99ssize : 23cm X 22,5 Cm X 9,5 Cm/9,06" X 8,86" x 3,74" (Прибл.) Забелешки : поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметите може да биде малку поинаква од сликите.Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење. Пакетот Вклучува : 1 x Фен За Ламби За Нокти1 x Кабел За Напојување1 x дизајн На Рачна Рачка, лесен за употреба, лесен за изведување. Функција за дисипација на топлина, долгорочното подготвување нема да биде жешко, нема да му наштети на машината. Моќност ОД 60 W, 3 нивоа на функции за поставување време од 30-тите, 60-тите или 99-тите, задоволуваат различни потреби. Вградена 15600mah батерија со голем капацитет, може да работи наизменично 12 часа по 2 часа целосно полнење, така што можете да ја користите насекаде, многу погодност. Неговата светлина нема штета на ноктите и вашата кожа, заштитувајќи ги рацете од црно.

R

Им се допаѓа и на купувачите