.

.

Листови Сјај Ноктите Уметност Налепница Нокти Врвот Налепница Прст Налепница Нокти Декорација Нокти Уметност Совет За Жени И Девојки За Ноктите Салони И Авто Нокт

Листови Сјај Ноктите Уметност Налепница Нокти Врвот Налепница Прст Налепница Нокти Декорација Нокти Уметност Совет За Жени И

DEN 223.84
Износ

Опис. Оваа ставка е добро изработена налепница за нокти која може да ви помогне да создадете уникатна и креативна уметност за нокти и да ви овозможи да споделите забава со вашите пријатели и семејство. Посебните обрасци можат да ги задоволат сите ваши потреби и да донесат повеќе изненадување за вас. Погоден за сите видови забави како Божиќна забава, забава За Ноќта на Вештерките, роденденска забава, празничен настан итн. Карактеристики. - Боја : Виолетова. - Материјал : Хартија. - Големина : Околу 11х4х0, 1 см. - Специјалните и прекрасни дизајни ви овозможуваат да ја споделите забавата со вашите пријатели и семејство. - Различни модели за задоволување на вашите креативни потреби и правење на вашите нокти фасцинантни и различни. - Лесен за нанесување и лесен за создавање мода и уникатна уметност за нокти. - Нашите налепници за нокти ќе ви помогнат сами да креирате прекрасни дизајни за уметност ЗА нокти дома без посета на салон. - Погоден за сите видови забави како Божиќна забава, забава За Ноќта на Вештерките, празнични настани итн. - Топол Совет : Почитуван купувач, поради ефектот на осветлување, осветленоста на мониторот, рачното мерење итн., може да има некои мали разлики во бојата и големината помеѓу фотографијата и вистинската ставка . Искрено се надевам дека ќе можете да разберете! Благодарам! Специјалните и прекрасни дизајни ви овозможуваат да ја споделите забавата со вашите пријатели и семејство. Различни модели за задоволување на вашите креативни потреби и ги прават вашите нокти фасцинантни и различни. Лесен за нанесување и лесен за создавање мода и уникатна уметност за нокти. Нашите налепници за нокти ќе ви помогнат сами да креирате прекрасни дизајни за уметност ЗА нокти дома без посета на салон. Погоден за сите видови забави како божиќна забава, забава За Ноќта на Вештерките, празнични настани итн.

R

Им се допаѓа и на купувачите