.

.

Извор витално габично масло за нокти, 0. fl oz

Извор витално габично масло за нокти, 0. fl oz

DEN 103.84
Износ

Природно здрава формула за нокти и кожа Оваа инфузија е моќен спој на природни масла дизајнирани да го инхибираат изгледот и чувството на габични инфекции? И на креветите на кожата и за ноктите? И промовираат поздрав изглед на погодената област. И да, мириса прекрасно. Извор витално габично масло за нокти, 0,4 fl oz.

R

Им се допаѓа и на купувачите