.

.

Елита Впие Гел во Боја лак ЗА НОКТИ Ув Врвен Основен Слој Маникир со Лак 7,3 МЛ

Елита Впие Гел во Боја лак ЗА НОКТИ Ув Врвен Основен Слој Маникир со Лак 7,3 МЛ

DEN 417.44
Износ

Ексклузивен Бренд : Elite99 Volume : 7.3 MLCertificate : MSDS, Sgsspoital Светилка : Ув/LED Lampitem Вклучени : 1 Шише од 7.3 ml Гел Лак Карактеристики : На како лак, носи како Гел, исклучен за неколку минути Долготраен најмалку 2-3 недели без мелење. Нема поднесување. Без време на сушење по нанесувањетоотпорен на бои, флексибилен и сјаен отпорен на секој тесттреба сушење под УВ ИЛИ ЛЕД Светилка.Топли Совети : вистинските бои може да бидат малку поинакви од сликата поради осветлувањето и бојата на компјутерот.Зошто полскиот чипс брзо се лупи ?1.Не ја туркајте ноктот малку. ако сакате лакот да трае подолго, првиот чекор е важен,намачкајте го ноктот и чувајте ги суви.2.Можеби вашата основа и горниот слој не се со добар квалитет. Нашата база на брендови и горниот слој ќе бидат подобри,тоа ни се повратни информации од нашите клиенти ,ако го носите нашиот лак,подобро е да ги комбинирате основата и горниот дел на нашиот бренд.3.Основата и горниот дел носат премногу дебели или нехомогени тогаш лесно ќе се излупи. Елита99 Впие Гел во Боја лак ЗА НОКТИ Ув Горниот Основен Слој Лак маникир 7,3 МЛ.

R

Им се допаѓа и на купувачите