.

.

Лажни Нокти Долги Стил Нокти Како Танц Соба Желе Лепак Модел

Лажни Нокти Долги Стил Нокти Како Танц Соба Желе Лепак Модел

DEN 3.00
Износ

Карактеристики : 1. Нашите лажни нокти се изработени од висококвалитетен материјал од смола, без мирис, без штета на вашите нокти и тело, многу издржливи.2. Модерните лажни нокти се достапни во различни големини, можете да ги изберете најсоодветните лажни нокти без разлика на големината на ноктите. Лесно е да се исечете и поднесете до која било должина и форма што ја сакате.3. Овие лажни нокти се совршени за салони за нокти и професионалци; но тие се совршени и за ученици на нокти или почетници кои сакаат да прават сам уметност за нокти дома.4. Овие лажни нокти се дизајнирани со сјајна завршница, дизајнирани со црни лакови и набиени со пенливи дијаманти за да се чувствувате гламурозно и самоуверено во секојдневниот живот, работното време или други големи настани.5. Можете да го дадете на вашата сопруга, девојка, сестра, мајка и секоја убава дама, тие ќе се чувствуваат среќни и среќни, бојата може да биде малку поинаква поради мониторот, ви благодариме за разбирањето!Спецификации : Материјал : смола : Вистинската боја може малку да се разликува од сликата Симпатичен И Нежен Стил, Со Мини Тип На Нокти, Погоден за Сите Возрасти и Секоја Пригода. Нетоксичен Хемиски Материјал, Безопасен за Ноктите и Здравјето. Овие Лажни Нокти се Совршени за Салони За Нокти И Професионалци; Но Тие Се Совршени И за Ученици На Нокти или Почетници кои Сакаат Да Прават Сам Уметност За Нокти Дома. Лесен За Носење : Прво, Исчистете Ја Површината На Ноктите, А Потоа Одговарајте На Големината На Лажниот Шајка. Тие Се Добри Подароци За Девојка И Сопруга.

R

Им се допаѓа и на купувачите