.

.

Огледало, сребро, металик, нерѓосувачки челик, лак 6мл

Огледало, сребро, металик, нерѓосувачки челик, лак 6мл

DEN 1.00
Износ

Опис : . Бренд : ТФТ. Име на производот : лак. Применливи луѓе : Општо. Спецификации : 6мл. Спецификации : . 100% сосема нови и висококвалитетни производи. Одликувајќи се со врвен слој за масло за нокти и основен слој. Дизајниран да биде издржлив, но лесен за отстранување. Погоден за професионална употреба и лична употреба. Новиот метален лак за нокти од огледало ве прави модни и сјајни. Им дава на вашите нокти изглед на полиран метал и огледало-сјај. Лакот е еколошки и прави помалку штета на вашето здравје. Мал и пренослив, лесен за носење кога излегувате. Вклучен Пакет : . 1*лак. Забелешки : . Поради рачно мерење, може да има грешка од 1-2 см, ве молиме разберете. Разликата во бојата може да варира во зависност од поставките на мониторот. Ние ви ги нудиме најдобрите производи и услуги. Ако имате какви било прашања, ве молиме известете не и ние ќе го решиме проблемот што е можно поскоро. Ви благодарам многу. Тфт Огледало, сребро, металик, нерѓосувачки челик, лак 6мл.

R

Им се допаѓа и на купувачите