.

.

Гел фантазија долг квадратен желе нокти, виолетова

Гел фантазија долг квадратен желе нокти, виолетова

DEN 107.68
Износ

Kiss Gel Fantasy Jelly Nails имаат проucирен финиш со висок сјај „желе“ што изгледа како мазно како стаклото, со лак со висок волумен како салон извајани лажни нокти! Нашиот најнов изглед карпа со ист квалитет, сила и удобност што е познат по што е познат. Лепак за носење на нокти на гел, сега во средни и долги ковчези и квадратни форми, останете совршени до 7 дена. Проucирните нокти на „желе“ се издржливи, флексибилни и тие никогаш не се досадни или чип. Апликацијата трае неколку минути-ноктите се толку лесни за нанесување со лепак за розови гелови за нокти вклучен во комплетот, или со четка за бакнеж или стискање на врвовите со целосна големина на ноктите, продадени одделно. Отстранувањето е брзо и без проблеми. Комплетен комплет за нокти доаѓа со сè што ви треба за домашен маникир за гел за DIY : 28 лажни нокти, лепак за розови гелови за нокти (2 G), стап за маникир и мини датотека за нокти. Потребни се само неколку минути за да се примени со отстранување без проблеми. Ноктите остануваат до една недела и никогаш не досадни или чип. Издржлив, флексибилен и удобен.

R

Им се допаѓа и на купувачите