.

.

Киплики На Големо Електрична Датотека За Нокти Поставена Во Професионални Машинки За Нокти За Отстранување На Калус

Киплики На Големо Електрична Датотека За Нокти Поставена Во Професионални Машинки За Нокти За Отстранување На Калус

DEN 275.04
Износ

Електрична Датотека За Нокти Поставете 11 Во 1 Професионални Ножици За Отстранување На Калус функција : моторот без чекори ја прави вежбата за нокти постабилна и потивка со голема брзина.СО USB конекција и мини случај, можете лесно и погодно да креирате уметнички дела за нокти во секое време, насекаде.Овој компактен комплет датотеки за нокти е алатка за нега на нокти се-во-едно што ви овозможува да го однесете дома салонот за убавина и да направите свој маникир и pedicure.It е целосно функционален, разноврсен и лесен за употреба. Тоа е суштинска алатка за нега на нокти за професионални маникири и почетници.Се користи за тампонирање, мелење, острење, мелење, полирање, па дури и отстранување на епидермисот.карактеристично : USB врска до 20000 вртежи во минута погоден за акрилни и природни нокти.Вграден мотор без чекори професионални 11 дијаманти и 16 абразивни ремени 1 четка за нокти две насоки на ротација овозможуваат употреба на левата и десната рака забелешка : сликата не вклучува други приложени демо снимки.Поради различни методи за рачно мерење, дозволете малку различни големини.Поради разликата во поставките за осветлување и екран, бојата на оваа ставка може да биде малку поинаква од сликата.Содржина на пакетот : 1x мелница, 6x метална глава за мелење, 5x кварцна глава за мелење, 16x прстен за замрзнување, 1x мека четка за нокти, 1xusb кабел за податоци. Киплики На Големо Електрична Датотека За Нокти Поставете 11 Во 1 Професионални Машинки За Нокти За Отстранување На Калус - - Ако Купите Повеќе, МОЖЕТЕ ДА ПЛАТИТЕ ПОМАЛКУ за Секој Производ (Може да се комбинира со различни производи - Применлива Цела Продавница). Електрична Датотека За Нокти Поставете 11 Во 1 Професионални Ножици За Отстранување На Калус функција : . Моторот без чекори ја прави вежбата за нокти постабилна и потивка при голема брзина. СО USB конекција и мини случај, можете лесно и погодно да креирате уметнички дела за нокти во секое време, насекаде. Овој компактен комплет датотеки за нокти е алатка за нега на нокти се-во-едно што ви овозможува да го однесете дома салонот за убавина и да направите свој маникир и педикир. Тој е целосно функционален, разноврсен и лесен за употреба. Тоа е суштинска алатка за нега на нокти за професионални маникири и почетници. Се користи за тампонирање, мелење, острење, мелење, полирање, па дури и отстранување на епидермисот. карактеристика : . USB врска. До 20000 вртежи во минута.

R

Им се допаѓа и на купувачите