.

.

Ноктите Датотека Печати Ноктите Тампон Шарени Ноктите Датотека Професионални Нокти Алатки

Ноктите Датотека Печати Ноктите Тампон Шарени Ноктите Датотека Професионални Нокти Алатки

DEN 127.84
Износ

Тампон За Нокти За Печатење На Датотеки За нокти Шарена Датотека За Нокти Професионални Алатки За Маникир Големина : 17,8 cm Color : како слика материјал : дрвен чипспак Вклучува : Компјутерска Датотека За Нокти Основни алатки за уметност на ноктите за поднесување нокти пред третман на нокти / процедури за продолжување на ноктите / маникир. Може да се користи за поднесување природни нокти, лажни нокти, продолжување на ноктите итн. Совршен за нега на прсти, обработка на дрво и употреба во салон. Совршен и за професионална употреба и за лична употреба. Рачно мерење, ве молиме разберете дали има грешка.

R

Им се допаѓа и на купувачите