.

.

Стапчиња За Нега На нокти, Практични Издржливи Нокти За Еднократна Употреба Туркач За Нокти Чистење На Мртви Отстранување На Кожата Дупчење Нокти За Салон За Нокти

Стапчиња За Нега На нокти, Практични Издржливи Нокти За Еднократна Употреба Туркач За Нокти Чистење На Мртви Отстранување На

DEN 2.33
Износ

Издржливи : Пластичните стапчиња за чистење нокти се потрајни од дрвените рачки, што ќе биде моден стап за нокти за уметници за нокти, љубители на уметност за нокти и почетници за уметност за нокти. Двострано : стапчињата за Нокти се закосени на едниот крај, а зашилени на другиот, помагаат вашиот маникир и педикир да изгледаат чисти. Практично : Зашилениот крај може да се користи за внимателно гребење и чистење околу или под ноктите. Закосениот крај може да се користи за нежно туркање назад и обликување на кутикулите. Доволна Количина : 100 стапчиња за чистење нокти се доволни за употреба, а можете да ги споделите со пријателите, семејството и љубителите на уметноста.

R

Им се допаѓа и на купувачите