.

.

Бои Цврст Пудинг Крем Гел Лак Високо Пигментирана Цврста Кал Уметност

Бои Цврст Пудинг Крем Гел Лак Високо Пигментирана Цврста Кал Уметност

DEN 1.00
Износ

Долготраен Гел : се одликува со исклучително сјајност, слободни брчки и без згрутчување. Ноктот го штити вашиот маникир од кршење, лупење, лупење или чипсување. Комплет За Гел За Нокти во 16 Бои : Палетата За лак за Нокти со Цврст гел вклучува 16 бои и е дизајнирана со 3 стилови од кои можете да изберете. Овие бои се иновативни, привлечни и модерни, одразувајќи ја вашата индивидуалност. Безбедни Состојки : Комплетот За Лак За Нокти Со Цврст гел Од 16 Бои е направен од безопасен и еколошки материјал, кој е безбеден за вашите нокти. Треба да го користите со горниот слој и прајмер. Пакетот Вклучува : 1 Парче Цврст Гел За Нокти Палета 16 Бои Цврст Пудинг Крем Гел Лак Високо Пигментирана Цврста Кал Уметност.

R

Им се допаѓа и на купувачите