.

.

Ноктите Датотека Малку, Лесни Ноктите Вежба Битови Лак За Нокти Керамика Со Бо За Домаќинство Црвено Ф

Ноктите Датотека Малку, Лесни Ноктите Вежба Битови Лак За Нокти Керамика Со Бо За Домаќинство Црвено Ф

DEN 275.04
Износ

Бит За Нокти, Лесни Битови за Дупчалки За Нокти лак Керамика Со Кутија За Црвена Фспецификација За Домаќинство : Тип На Предмет : Битови За Дупчалки За Нокти Материјал : Керамикарактеристики : Се Користи за маникир, отстранување на ноктите итн. да се користи со лак за нокти.Апликација : Домаќинство, продавница за нокти итн. Список на пакети : 1 x Вежба За Нокти Бит1 x Кутија За Складирање Совршена Алатка За лак За нокти : битот за датотеки За Маникир може да ги задоволи потребите на различната уметност на ноктите и може да се користи за маникир и пилинг. Погоден За Сцени : Погоден за салони за нокти или маникир, направете маникир дома сами и уживајте во забавата НА самостојните нокти. Практично За Носење : секоја глава за дупчалка е опремена со кутија за складирање, која е мала по тежина и погодна за употреба и носење.

R

Им се допаѓа и на купувачите