.

.

color кашмир мат боја на ноктите

color кашмир мат боја на ноктите

DEN 1.67
Износ

со сатенско-мат текстура и суптилна, но магична микро-иридентна завршница, оваа колекција сигурно ќе ве инспирира на епските модни височини. color кашмир мат боја на нокти : со сатенско-мат финиш што е и футуристички и веднаш иконски, овие нијанси доловуваат неодолива индивидуалност. За да го зголемите абењето, предлагаме да користите основен слој и да нанесете трет слој од вашата претпочитана кашмирска мат нијанса наместо горниот слој. кашмир мат колекција : за најдобри резултати, користете без горниот слој. мека мат завршница со рефлектирачка бисерна боја. луксузна неутрална палета на бои. ДБП-слободен. Толуен-бесплатно. Формалдехид-слободен.

R

Им се допаѓа и на купувачите