.

.

dianhelloya Ноктите Уметност Материјали Бо Беспрекорна Ноктите Совети Скала Форма Ултра Тенка Вода Капка Пати Транспарентен Матирано Врвот За Нокти

dianhelloya Ноктите Уметност Материјали Бо Беспрекорна Ноктите Совети Скала Форма Ултра Тенка Вода Капка Пати Транспарентен

DEN 111.84
Износ

Опис : Доаѓа со дизајн на форма на скала и матирана површина што можете да ја залепите во вистинската положба и можете да печатите слики што ги сакате на ноктите за декорација според неговите ликови НА DIY што е цврсто залепете се на вашите нокти и за да ја продолжите должината на ноктите.Она што овој производ може да ви го понуди е дека совршено ќе одговара на вашата површина НА ноктите СО 3д реален ефект по изглед, и можете да го користите за обликување на половина или целосни лажни стилови на нокти, ќе биде беспрекорно и безболно да се држите на ноктите без да ги иритирате feel.By изработка со абс материјал, овој врв на ноктите е пријателски за кожата и еластичен за лепење на ноктите.Должината на кутијата е 16,8 см, ширината е 10cm.It е погоден за сцена, свадба, забава или секојдневно запознавање со украсување на вашите нокти.Име на предметот : Совети За Ноктиматеријал : Апсфеатури : Форма На Скала, Транспарентна, Беспрекорна Големина Детали : 16,8 см х 10см/6,61 "х 3,94" (Прибл.) Забелешки : количината е околу 96 парчиња, поради рачна пресметка, количината може да има 1-5 парчиња повеќе или помалку, се надевам дека ќе разберете, благодарам.Поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите.Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење.Пакетот Вклучува : 1 Кутија Врв за Нокти (96 парчиња) Доаѓа со дизајн на форма на скала и матирана површина што можете да ја залепите во вистинската положба и можете да печатите слики што ги сакате на ноктите за декорација според неговите ликови НА DIY што е цврсто залепете ги вашите нокти и продолжете ја должината на ноктите. Она што овој производ може да ви го понуди е дека совршено ќе одговара на вашата површина НА ноктите СО 3д реален ефект во изгледот, а можете да го користите за обликување на половина или целосни лажни стилови на нокти, ќе биде беспрекорно и безболно да се држите на ноктите без иритирачко чувство. Со изработка на МАТЕРИЈАЛ ЗА СТОМАЧНИ МУСКУЛИ, овој врв за нокти е пријателски за кожата и еластичен за лепење на ноктите. Должината на кутијата е 16,8 см, ширината е 10 см. Таа е погодна за сцена, свадба, партија или дневно датира за украсување на вашите нокти.

R

Им се допаѓа и на купувачите