.

.

A. Colors Frill Nail совети, полна месечина, парче

A. Colors Frill Nail совети, полна месечина, парче

DEN 143.84
Износ

Инста достојни нокти за неколку минути? Да молам! L.A. Colors Nail Frill вештачки комплет за нокти има сè што ви треба за трендовски, беспрекорен сет на нокти. Прескокнете го салонот и оштетување на акрилните нокти за овие лесни за примена, готови нокти за носење. Секој комплет вклучува подлога за чистење на ноктите, 33 совети за нокти во различни големини, лепак за нокти и датотека за нокти за брза и лесна апликација. Без разлика дали ви се допаѓаат класични кратки нокти, или долги нокти на лошите, совети за нокти за нокти се достапни во најразлични стилови и дизајни за да одговараат на расположението или приликата. За да аплицирате : Подгответе природни нокти, додадете лепак и притиснете на вештачки нокти. Да се ​​отстрани : натопете нокти во отстранувач на лак за нокти базиран на ацетон додека не се распаднат вештачките нокти. Подготвено за носење. Лесен за примена. Комплетот вклучува 30 совети за нокти со висок сјај, 1 датотека за нокти, 1 првична подлога и 1 лепак за нокти (нето wt. 0.07oz.).

R

Им се допаѓа и на купувачите