.

.

Лак Шишиња Плута Основи Маникир Складирање Случај Ноктите Гел Држач За Шишиња Ноктите Лак Шишиња Решетката

Лак Шишиња Плута Основи Маникир Складирање Случај Ноктите Гел Држач За Шишиња Ноктите Лак Шишиња Решетката

DEN 2.33
Износ

Ве молиме љубезно забележав дека оваа ставка се продава По Извор Од Пазарот На Џојбај.Опис р. р. Изработени Од материјал за долго време и издржлива употреба. Добра алатка за вашиот уметнички проект за нокти што не можете да ја пропуштите. Погоден за професионален, салон за нокти, уметничко училиште / колеџ за нокти, уметник за нокти и лична / домашна употреба, трговија на големо итн.R. r. Карактеристикиr. r. - Боја : Избрани.р. - Материјал : ПВЦ.Р. - Големина : околу 9х4х5см.р. - Изработен од материјал за долго време и издржлива употреба.р. - добра алатка за вашиот уметнички проект за нокти што не можете да ја пропуштите.р . - тоа е лесен за лесен и удобен за кари.р. - Погоден за професионален, салон за нокти, уметничко училиште / колеџ за нокти, уметник за нокти и лична / домашна употреба, трговија на големо итн.р. - Едноставен дизајн со фина изработка, многу практичен во употреба. Изработени од материјал за долго време и издржлива употреба. |Добра алатка за вашиот уметнички проект за нокти што не можете да ја пропуштите. |Лесен е за лесен и удобен за кери. / Погоден за професионален, салон за нокти, уметничко училиште / колеџ за нокти, уметник за нокти и лична / домашна употреба, трговија на големо итн. |Едноставен дизајн со фина изработка, многу практичен во употреба.

R

Им се допаѓа и на купувачите