.

.

Налепница За Нокти Феибоји Старт Налепница Скајмарбл Модни Додатоци За Нокти Украси За Маникир

Налепница За Нокти Феибоји Старт Налепница Скајмарбл Модни Додатоци За Нокти Украси За Маникир

DEN 0.67
Износ

Налепница За нокти Старт Налепница за небо Модни Додатоци За Нокти Украси За Маникир Карактеристики : Декорација На Ѕвездени Мермерни Нокти : ќе добиете налепница од уникатно дизајниран Ѕвезден Мермер Слатки налепници за нокти : налепниците се состојат од разновидна симпатична ѕвезда итн.Можете да изберете која било шема за украсување нокти или лица. Девојките или момчињата ќе бидат изненадени кога ќе го извадат од торбата за забава! Безбеден материјал : налепниците се направени од безбедни материјали, се самолепливи, не бараат лепак, не ги оштетуваат ноктите и можат безбедно да се користат. Ова е лесен и лесен за носење и лесен за чување. Лесен за употреба : налепницата за нокти е самолеплива. Едноставно изберете ја саканата шема, излупете ја со пинцета и залепете ја на ноктот. Потоа закачете го на ноктот со турпијата или раката за нокти. Може лесно да се закачи за ноктите, ноктите на нозете или лажните нокти за украсување на нашите нокти. Исклучителни подароци : ова е најдобриот подарок за децата. Може да се користи за детски роденденски забави, празнични забави и училишни забави. Децата ќе ги сакаат овие слатки налепници за нокти, едноставен декоративен маникир САМ! Како ДА СЕ КОРИСТИ : Користете го лепилото за нокти на вашите нокти. Внимателно ставете ја саканата положба на вашите нокти. Нанесете го горниот слој за заштита. Спецификација : Материјал : Количина На Хартија : 1 Парче Стил : на aut, листовите од јавор Се Спакувани, Вклучувајќи : 1 ПАРЧЕ Налепница За Уметност За Нокти Феибој Налепница За Нокти Старт Налепница За Скимарб Модни Додатоци За Нокти Украси За Маникир.

R

Им се допаѓа и на купувачите