.

.

Комплет За Акрилна Четка За Нокти, Комплет Четки За Уметност За Нокти За Нанесување Акрилен Прав, Продолжување На Ноктите Со Чанта

Комплет За Акрилна Четка За Нокти, Комплет Четки За Уметност За Нокти За Нанесување Акрилен Прав, Продолжување На Ноктите Со

DEN 271.84
Износ

Чучу основана во 2012 година, и тоа е глобален производител во убавината на ноктите, рацете и нозете. Отсекогаш сме верувале дека шминката е само лесна, забавна и поставена овде на овој свет за луѓето . ●Спецификации q. Име На Предметот : Поставени Четки За Уметност За Нокти. Количина : 1 Сет. Забелешки : поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите. ●Пакетот Вклучува Q. 1 x Ноктите Уметност Четки Во собата (7 ПАРЧИЊА). Еве што можете да добиете повеќе опционални : . ❥ ❥Гелике Ек Бренд Страница . ❥Гелике ЕК 6 во 1 Гел За Основен Гел За Лепак за Нокти (8мл). ❥Гелике ЕК 6 во 1 Гел За Основен Гел За Лепак за Нокти (32мл). ❥Гелике Ек Горниот Слој И Основниот Слој. Користи Гелике ЕК 550 Парчиња Јасни Совети За Гел За Нокти. Користи Гелике ЕК 240 Парчиња Јасни Совети За Гел За Нокти. ❥ ❥Нова Колекција!!!!Гелике ЕК 240 Парчиња Совети За Нокти И Комплет За Датотеки за Нокти. . Одличен Квалитет : Бидете Изработени од висококвалитетни влакна, кои не се деформирани или кородирани. Четката ЗА УВ нокти е составена со суперлепак помеѓу влакната и металната цевка и е издржлива. Квалитетот се надгледува од фабриката и строго се проверува.

R

Им се допаѓа и на купувачите