.

.

Комплет За Домашен Педикир Педи Про Со Осветлен Лупа, Вентилатор за Сушење И ЛЕД Задача Лесен, Розов

Комплет За Домашен Педикир Педи Про Со Осветлен Лупа, Вентилатор за Сушење И ЛЕД Задача Лесен, Розов

DEN 1.33
Износ

Комплетот За Домашен Педикир Stedi Pedi Pro Со Осветлен Лупа, Вентилатор за Сушење и LED Светло За Задачи во Розова боја вклучува се што ви треба за целосно искуство со педикир слично на бањата. Идеално одговара за сите возрасти, типови на тело и флексибилност. Можете да ја ставите ногата во најдобра положба за да направите сопствен педикир дома. Многу е едноставен и лесен за употреба. Однесувајте се кон нозете на удобен педикир дома безбедно и удобно, бидејќи тоа е добра САМОДОВЕРБА за жени од сите возрасти. Заштедете пари и никогаш повеќе не плаќајте за друг педикир! Овозможува идеална позиција за самостојни педикир безбедно и удобно. Идеално одговара за сите возрасти, типови на тело и флексибилност. Заштедува пари. Идеална идеја за подарок. Вклучува супер-светло LED светло, осветлен лупа и вентилатор за сушење за целосно искуство со педикир слично на бањата. Потребни се 3a батерии (не се вклучени). Пинк.

R

Им се допаѓа и на купувачите