.

.

дури лак за Нокти, Повеќе И Повеќе, Црвена, Целосна Покриеност, Сјајна Завршница, 0. Фл Оз

дури лак за Нокти, Повеќе И Повеќе, Црвена, Целосна Покриеност, Сјајна Завршница, 0. Фл Оз

DEN 159.84
Износ

дури лак за Нокти, 606 Аморе И Повеќе, Црвена, Целосна Покриеност, Сјајна Завршница, Брзо Сушење, За Природни Нокти, 0,5 Fl Oz 7 лак за нокти без токсини. Формулиран без Формалдехид, Формалдехидна смола, ДБП, Толуен, Камфор, Трифенил Фосфат, Ксилен и Етил Тосиламид. Вегански, без тестирање на животни, без состојки добиени од животни, без парабени. Падне подлабоко и подлабоко во љубов со прекрасен црвен лак. Долготрајна, сјајна завршница, непроѕирна покриеност, лесна за нанесување. Формулиран без 7 токсини : Формалдехид, Формалдехид смола, ДБП, Толуен, Камфор, Трифенил Фосфат, Ксилен и Етил Тосиламид. Вегански, без тестирање на животни, без состојки добиени од животни, без парабени, А.

R

Им се допаѓа и на купувачите